×

Promocje

Pomaganie przez zbliżanie

Każdy może pomagać. Dołącz do akcji PKO Banku Polskiego i wspieraj z nami start w dorosłość wychowanków domów dziecka!

Czytaj więcej

Zniżka na Konto Płatne na Interia.pl przy płatności BLIKIEM z aplikacji IKO

Wybierz płatność BLIK z aplikacji IKO i zapłać 9 zamiast 15 zł za Konto Płatne na Interia.pl. Promocja trwa do 31.12.2018 r. lub do wyczerpania puli rabatów.

Czytaj więcej

Konkurs "Kierunek na nagrody"

Doładuj w IKO telefon w T-Mobile na kartę, Heyah lub MIX kwotą minimum 30 zł, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z wielu fantastycznych nagród! Konkurs trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2018 r.

Czytaj więcej

Tańsza dostawa przy płatności BLIKIEM w paczkomatach InPost

Wybierz płatność BLIK z aplikacji IKO i zaoszczędź nawet 5 zł przy płatności za przesyłkę w wybranych paczkomatach InPost. Promocja trwa do 31.12.2018 r. lub wcześniejszego wyczerpania puli środków przeznaczonych na rabaty.

Czytaj więcej

Internet za darmo po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę

Doładuj w Inteligo lub IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

Czytaj więcej

Doładuj telefon w T-Mobile w IKO lub iPKO i odbierz bilet do kina

Doładuj konto telefoniczne w T-Mobile za minimum 100 złotych w iPKO lub aplikacji mobilnej IKO (usługi bankowości elektronicznej), i odbierz voucher, który można wymienić na bilet do wybranego kina Cinema City. Promocja obowiązuje od 19.11.2018 r. do 19.12.2018 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ – Płatności BLIKIEM w sklepach BIEDRONKA

Od 17 września br. we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce możesz już płacić BLIKIEM z aplikacji IKO. Płacić aplikacją można zarówno w kasach tradycyjnych, jak i samoobsługowych

Czytaj więcej