×

Promocje

Wygraj z IKO 5000 zł do odbioru na Wakacje.pl

Płać BLIKIEM i weź udział w konkursie. Do wygrania bony o wartości 5000 zł na zakup wczasów, biletów lotniczych i rezerwację hoteli w serwisie lub salonie sprzedaży wakacje.pl

Czytaj więcej

Konkurs Wakacje z Orange 6

Doładuj telefon w iPKO lub w IKO kwotą min. 5 zł w taryfie Orange na kartę, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 339 atrakcyjnych nagród!

Czytaj więcej

Sypnęło gigabajtami

Doładuj przez IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

Czytaj więcej

Bez limitów w Orange na kartę

Doładuj telefon w Orange w aplikacji IKO i włącz usługę bez limitu, by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w kraju (na numery komórkowe i stacjonarne), SMS-y bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do internetu na terenie Polski.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Wypożyczaj skutery Hop.City i płać BLIKIEM z aplikacji IKO

Zapłać za przejazd skuterem Hop.City BLIKIEM, a otrzymasz bonus na dodatkową jazdę. Twoje konto w aplikacji, po dokonaniu płatności BLIKIEM, zostanie zasilone kwotą o 5% większą niż kwota płatności.

Czytaj więcej