×

Promocje

10 zł za przejazdy komunikacją z IKO

Podróżujesz komunikacją miejską? Trzy razy kup bilet w Aplikacji IKO i zgarnij 10 zł! Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, wyrazić niezbędne zgody i kupić trzy razy bilet komunikacyjny.

Czytaj więcej

Sypnęło gigabajtami

Doładuj przez IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

Czytaj więcej

Bez limitów w Orange na kartę

Doładuj telefon w Orange w serwisie internetowym iPKO lub w bankomacie PKO Banku Polskiego i włącz usługę bez limitu by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w kraju (na numery komórkowe i stacjonarne), SMSów i MMSów oraz pakietu GB na mobilny dostęp do Internetu na terenie Polski.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Konkurs „Kierunek na nagrody II”

Doładuj w iPKO lub IKO telefon w T-Mobile na kartę, Heyah lub MIX kwotą minimum 30 zł, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jedną z wielu fantastycznych nagród! Konkurs trwa od 12 listopada 2019 do 12 stycznia 2020 r.

Czytaj więcej