×

Promocje

100 000 zł, 1000 zł, 100 zł do wygrania – loteria Blikomania

Weź udział w loterii i zagraj o 100 000 zł oraz inne nagrody pieniężne.

Czytaj więcej

Sypnęło gigabajtami

Doładuj przez IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

Czytaj więcej

Tańsze jedzenie w FITBoxY przy płatności BLIKIEM z aplikacji IKO

Wybierz płatność BLIK z aplikacji IKO (usługa bankowości elektronicznej) i zaoszczędź 3 zł przy płatności za produkty z FITBoxY o wartości min. 9 zł. Promocja trwa do 01.05.2019 roku lub do wyczerpania puli pieniężnej przewidzianej na rabaty.

Czytaj więcej

Bez limitów w Orange na kartę

Doładuj telefon w Orange w aplikacji IKO i włącz usługę bez limitu, by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w kraju (na numery komórkowe i stacjonarne), SMS-y bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do internetu na terenie Polski.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Doładuj telefon w Orange przez IKO i odbierz bilet do kina

Doładuj telefon za min.100 zł w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO i odbierz voucher, który można wymienić na bilet do kina Cinema City. Masz czas do 08.05.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Czytaj więcej