×

Promocje

Doładuj telefon w T-Mobile w IKO i odbierz bilet do kina

Doładuj konto telefoniczne w T-Mobile za minimum 100 złotych w iPKO lub aplikacji mobilnej IKO (usługi bankowości elektronicznej), i odbierz voucher, który można wymienić na bilet do wybranego kina Cinema City. Promocja obowiązuje od 2 września 2019 r. do 29 września 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Czytaj więcej

Sypnęło gigabajtami

Doładuj przez IKO swoje konto w Orange na kartę, Zetafon lub Minutofon w taryfie Orange Free na kartę, a po każdym doładowaniu możesz otrzymać bonus GB w ramach promocji „Internet za darmo”.

Czytaj więcej

Bez limitów w Orange na kartę

Doładuj telefon w Orange w aplikacji IKO i włącz usługę bez limitu, by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w kraju (na numery komórkowe i stacjonarne), SMS-y bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do internetu na terenie Polski.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Wypożyczaj skutery Hop.City i płać BLIKIEM z aplikacji IKO

Zapłać za przejazd skuterem Hop.City BLIKIEM, a otrzymasz bonus na dodatkową jazdę. Twoje konto w aplikacji, po dokonaniu płatności BLIKIEM, zostanie zasilone kwotą o 5% większą niż kwota płatności.

Czytaj więcej