×

Promocje

Studenci i uczniowie za bilety z BLIKIEM płacą mniej

Kup bilety do kina z M!Kartą Multikina wydaną w ramach programu lojalnościowego „M!Karta Polska”, zapłać BLIKIEM z aplikacji IKO i skorzystaj z promocji!

Czytaj więcej

Konkurs „Podróż za jedno doładowanie”

Doładuj w iPKO lub IKO telefon w systemie T-Mobile na kartę, Heyah lub MIX kwotą minimum 30 PLN, stwórz wakacyjnego mema i wygraj wakacje za 15 000 zł lub jedną z wielu atrakcyjnych nagród!

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Wypróbuj kantor w aplikacji IKO i zyskaj 10 zł

Aktywuj kantor w aplikacji IKO i weź udział w Promocji. Pierwsze 10 000 osób, które spełnią jej warunki, otrzyma premię 10 zł.

Czytaj więcej

Doładuj telefon w Orange w IKO i odbierz bilety do kina

Doładuj konto telefoniczne za minimum 100 złotych w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO, i odbierz voucher, który można wymienić na bilet do wybranego kina Cinema City. Promocja obowiązuje od 23 lipca br. do 15 sierpnia br. lub do wyczerpania puli nagród.

Czytaj więcej

Konkurs „Wakacje z Orange 5”

Doładuj telefon w iPKO lub w IKO kwotą min. 5 zł w taryfie Orange na kartę, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 337 atrakcyjnych nagród!

Czytaj więcej