×

Promocje z aplikacją mobilną IKO

Zacznij płacić BLIKIEM z aplikacji IKO i odbierz 20zł na Allegro.pl

Zapłać BLIKIEM po raz pierwszy na Allegro.pl za zakupy o wartości min. 50 zł (wykluczając koszty przesyłki) i odbierz kupon na 20 zł na kolejne zakupy. Promocja trwa do wyczerpania puli 84 000 kuponów, nie dłużej niż do 30 listopada 2017 r.

Czytaj więcej

#WartoBezgotówkowo z IKO - zyskaj 20 zł

Zapłać 3 x zbliżeniowo telefonem przy użyciu aplikacji IKO i odbierz 20 zł. Masz czas do 31.12.2017 r. lub wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Czytaj więcej

Konkurs "Jesienna mobilizacja"

Doładuj w czasie trwania konkursu telefon w sieci T-Mobile (wszystkie taryfy) lub Heyah (wszystkie taryfy) oraz T-Mobile Mix (wszystkie taryfy) lub Heyah Mix (wszystkie taryfy) kwotą minimum 20 PLN, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 542 atrakcyjnych nagród!

Czytaj więcej

20 zł rabatu na Pakamera.pl przy płatności BLIKIEM

Zrób zakupy na Pakamera.pl, a płacąc BLIKIEM z aplikacji IKO możesz skorzystać z rabatu.

Czytaj więcej

Doładuj swoje konto w aplikacji IKO i otrzymaj 20% Bonus od Orange!

Doładuj konto telefoniczne kwotą 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł w sieci Orange przez aplikację mobilną IKO i odbierz bonus 20% w postaci dodatkowych jednostek taryfowych.

Czytaj więcej

Zyskaj więcej punków VITAY przy płatności BLIKIEM

Dopłacając BLIKIEM z aplikacji IKO do zamawianego prezentu na vitay.pl możesz otrzymać 20 pkt VITAY za każdy 1 zł dopłaty. Promocja trwa do 31.01.2018 lub wcześniejszego wyczerpania puli 19 mln punktów VITAY.

Czytaj więcej

Promocja „Kawa za doładowanie” w Plusie

Doładuj w iPKO lub IKO konto telefoniczne kwotą co najmniej 30 zł aby móc otrzymać prezent w postaci dowolnej kawy dostępnej w wybranych kawiarniach sieci So!Coffee.

Czytaj więcej